CREATON

Dachówka ceramiczna TITANIA Dachówka ceramiczna TITANIA idealna na każdy dach

Ponadczasowy, klasyczny kształt

Harmonijne proporcje, doskonałe wyważenie to cechy sprawdzonej przez lata, tradycyjnej formy holenderki płaskiej w formacie XXL. Zawsze modny kształt dachówki TITANIA to gwarancja, że sprawdzi się ona idealnie na każdym dachu. Nawet tym o nachyleniu połaci wynoszącym 10°, co wyróżnia ten model wśród dostępnych na rynku konkurencyjnych rozwiązań. Wybierz dachówkę TITANIA i odkryj ponadczasowe piękno eleganckiej dachówki ceramicznej.

Szczelna w każdych warunkach

Doskonałe współdziałanie ze sobą zamków i zakładek dachówki TITANIA zabezpiecza połać przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Przeciwdziałają zjawisku osadzania się na połaci zanieczyszczeń i mchu. Zaawansowany system odprowadzenia wody na powierzchnię dachówki da Ci pewność, że Twój dach to bariera nie do pokonania dla deszczu i śniegu. Dwa mostki na spodzie uszczelniają zamek na całej szerokości i zapobiegają wnikaniu wody opadowej.

Piękny kolor i trwała powierzchnia

TITANIA w miedzianej angobie czy w czarnej glazurze? Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz na swój dach, możesz mieć pewność, że powierzchnia dachówki TITANIA spełni wszelkie Twoje oczekiwania pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Nasze angoby i glazury poddawane są w laboratoriach rygorystycznym testom. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasza dachówka będzie niezawodna. Kolekcja 7 atrakcyjnych kolorów ułatwia stworzenie wymarzonego dachu.

Funkcjonalna dzięki licznym akcesoriom

Dzięki bogatej gamie ceramicznych dachówek funkcyjnych, akcesoriów i dodatków dla modelu TITANIA stworzysz na połaci funkcjonalny system. Nasze oryginalne rozwiązania umożliwią estetyczne wykończenie wszelkich fragmentów konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację czy komunikację z kominem. Elementy są spójne pod względem kształtu, kolorystyki i powierzchni (dachówki i akcesoria ceramiczne). Stoją na straży trwałości dachu i bezpieczeństwa wszystkich, którzy pod nim zamieszkają.

Perfekcyjnie zamontowana na lata

Większa precyzja i szybkość montażu to cechy, które docenią nie tylko dekarze. Dzięki fabrycznemu otworowi montażowemu, dedykowanym klamrom oraz perfekcyjnie dopasowanym akcesoriom czas instalacji dachówki TITANIA na połaci zostaje maksymalnie skrócony. To zmniejsza koszty potrzebne na wykonanie całego dachu. Precyzyjny montaż sprawi, że Twój dach będzie odporny na niekorzystny wpływ ekstremalnych warunków atmosferycznych i zachowa swoje piękno przez lata.